Havalandırma penceresinden girilen iş yerinde 15 bin TL çalındı

0
7

Gökhan ÖZHAN/MUSTAFAKEMALPAŞA,(Bursa),(DHA) – BURSA’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde havalandırma penceresinden girilen iş yerindeki kasadan 15 bin 400 TL çalındı. Polis ekipleri, hırsızlık şüphelisi veya şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.
Olay, dün akşam saatlerinde Mustafakemalpaşa ilçesi, Züferbey Mahallesi, İsmet Paşa Caddesi’nde meydana geldi. Sabah saatlerine iş yerine gelen Evren Birdal, havalandırma penceresinin açık olduğunu gördü. Daha sonra kontrol ettiği kasadaki 15 bin 400 TL paranın alındığını fark eden Birdal, polise şikayetçi oldu. Ekipler, hırsızlık şüphelisi veya şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.
Havalandırma camının menteşesinin kırılarak camın açıldığını söyleyen Birdal, “Akşam iş yerimi kapatıp gittim. Sabah geldiğimde havalandırma penceresinin açık olduğunu gördüm. Parayı kontrol ettiğimde hırsızlık olayının yaşandığını fark ettim. Çekmecelerde 15 bin TL kağıt para ve 400 TL kadar da bozuk para vardı. Hepsi alınmış. Konuyla ilgili şikayette bulunduk. Olayı gerçekleştiren kişilerin bulunmasını bekliyoruz” dedi.
FOTOĞRAFLI

 

- Reklam -

- Reklam -