• Haberler
Ana Sayfa Hava soğuk kahvaltılar sıcak
Array

Hava soğuk kahvaltılar sıcak

-

Altındağ Belediyesi tarafından tam 9 yıldır düzenlenen ve artık bir gelenek haline gelen pazar sohbetleri tüm hızıyla devam ediyor.

Altındağlı vatandaşlar, Başkan Veysel Tiryaki ve eşi Saadet Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltı programlarını iple çekiyor. Her hafta pazar günü Ulucanlar Yarı Açık Cezaevi Kültür ve Sanat Merkezi’nde aynı sofraya oturan Altındağlılar, beraberlik mesajı veriyor.

Pazar buluşmalarının bu haftaki konukları Örnek ve Zübeyde Hanım Mahallesi sakinleri oldu. Başkan Tiryaki, yaklaşık 450 kişinin katıldığı kahvaltı programında her zaman olduğu gibi yine kimseyi geri çevirmedi. Sorunlara çözüm önerisi sunan Başkan Tiryaki, Altındağlıların daha rahat bir yaşam alanına kavuşması için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.

Vatandaş hayır duasını esirgemedi

Kahvaltı öncesi masaları tek tek gezip Altındağlı hemşehrilerini kucaklayan Başkan Tiryaki, bol bol hayır duası aldı.

- Reklam -

Başkan Tiryaki, Altındağ Belediyesi olarak bu Pazar buluşmalarından hiçbir karşılık beklemediklerinin altını çizdi.

Tam 9 yıldır bu kahvaltı programlarını düzenlediklerini hatırlatan Başkan Tiryaki, her pazar aynı sofrayı paylaşarak bereketin artacağını dile getirdi. Başkan Tiryaki sözlerine şöyle devam etti: “Herkesin evinde içecek bir bardak çayı, yiyecek bir dilim ekmeği varken davetimizi geri çevirmediniz.

Soğuk bir Ankara sabahında kalkıp buralara kadar geldiniz. Hepiniz hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Bizimle aynı sofrayı paylaşıyorsunuz. Bu kahvaltılara anlam katan sizlersiniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.”

- Reklam -

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz