HANIMLAR YIL SONU HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

0
20
- Reklam -

Mamak Belediyesi tarafından hayata geçirilen Akdere Aile Bilim Sanat Merkezi’nde eğitim alan kursiyerler yıl sonu sergisinde hünerlerini sergiledi.

Sergiye Mamak Kaymakamı Ali Sırmalı, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, başkan yardımcıları ve ilçe protokolünün yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Sergi öncesi Akdere Aile Bilim Sanat Merkezi kreşi öğrencileri Karadeniz halk oyunları gösterisi ile büyük beğeni topladı. Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, miniklerle yakından ilgilendi.

- Reklam -

Hanımların sergisi ise görülmeye değerdi. Ortaya çıkan el emeği göz nuru eserler, sergiyi gezenlerden tam not aldı. Mamak Kaymakamı Ali Sırmalı, sergiyi hazırlamada emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Akdere Aile Bilim Sanat Merkezi’nde eğitim alan hanımlar, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’ye teşekkürlerini iletti. Başkan Murat Köse, “Sizler anne olarak, ailenin temel taşısınız. Bu yüzden hanımların kişisel gelişimlerine önem veriyoruz. Bu anlamda açtığımız aile, bilim, sanat merkezleri ile Mamaklı hanım kardeşlerimizin her zaman yanındayız” dedi.

- Reklam -