SOĞUTUCU GAZ (KLİMA GAZI R 134-A) SATIN ALINACAKTIR

EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARAÇ BAKIM ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Soğutucu Gaz (Klima Gazı R 134-A) Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu m...

EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARAÇ BAKIM ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Soğutucu Gaz (Klima Gazı R 134-A) Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/469919

 

1-İdarenin
a) Adı:EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARAÇ BAKIM ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
b) Adresi:Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 A Blok 06330 YENİMAHALLE/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası:3123840153 - 3123840158
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:Soğutucu Gaz (Klima Gazı R 134-A) Alımı
b) Niteliği, türü ve miktarı:Araçlar İçin 8400 Kg. Soğutucu Gaz (Klima Gazı R 134-A) G0008 Alımı. - Mal Alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:EGO Genel Müdürlüğü Araç Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı Stok ve Ambarlar Şube Müdürlüğü Yedek Parça Ambarı Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 296. Cadde No: 133 - 06200 Macunköy Yenimahalle / ANKARA
ç) Süresi/teslim tarihi:Teslim Programı: Sözleşmenin İmzalanmasına Müteakip; 1. Termin: 3600 Kg. 30 takvim günü 2. Termin: 2400 Kg 60 takvim günü 3. Termin: 2400 Kg. 90 takvim günü İdareye teslim edilecektir.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşme İmzalanmasına Müteakip 1 Takvim Günü İçerisinde İşe Başlanır


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:10.05.2024 - 14:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):EGO Macunköy Merkez Atölye Şube Müdürlüğü İhale Odası. Yenimahalle/ANKARA


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

İstekliler teklif vermiş olduğu malzemelerin markalarını yeterlik bilgiler tablosunda belirtecektir. Marka belirtilmeyen kalemler değerlendirme dışı bırakılır. İstekliler Teknik Şartnamenin Ek-1'inde belirtilen marka ve özelliklerin dışında, dengi ürün tekliflerinde bulunabilirler. İhale komisyonunca talep edilen dengi ürün numunelerini teslim etmeyen ya da numune değerlendirmesi sonrası uygun bulunmayan malzemelere ait kalemler değerlendirme dışı bırakılacaktır.


 

#ilangovtr

Basın No ILN02017616

17 Nis 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sonsöz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sonsöz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Sonsöz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sonsöz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.