Gözde Coşkun Podyumlarda Mekik dokuyor…

379

Akatlar Kültür Merkezinde düzenlenen Dijital Dünyanın Enleri Ödül gecesinde yılın en görkemli karma defilesi yapıldı. Gözde Coşkun Modacıların ‘Gözdesi’ Oldu…

Ülkemizin ilk tescilli dijital dergisi Evo’s Angel’s “Dijital Dünyanın Enleri” ödül gecesi düzenledi. İş ve jet sosyetenin tanınmış simaları boy gösterdi.

Karma defile de; sanat ve iş dünyasının yakından takip ettikleri Joymiss – Timeless Romance Kreasyonunu, modacı Handan Özsoy – İllusion of Nature, Verden Für Kürk Deri – Deniz ve Elif Gedikoğlu – Amor 2016 İlkbahar – Yaz Kreasyonunu sergiledi. Ünlü model Gözde Coşkun birbirinden zarif şık tasarımları podyumda başarıyla taşıdı. Gecenin ilgi odağındaki ismi oldu.

Türkiye’de ilk defa bir dijital yayın grubu 40 farklı kategoride enlerini seçti. Dijital Dünyanın En’leri, bir milyonun üzerinde kişinin oylama sonuçları ile belirlendi. Evo’s Angels Yönetim Kurulu Başkanı Evren Yaşlak, Başkan Yardımcısı Evrim Yaşlak ve Kırmızı Türk Haber Kurucusu Cengizhan Kaya’nın konuşmalarıyla başlayan görkemli gecenin sunuculuğunu ünlü oyuncu ve komedyen Metin Yıldız ve Best Model of Turkey güzeli- oyuncu Tuğçe Sarıkaya yaptı.

Gece aynı zamanda Türkiye yılın en görkemli karma defilesine ev sahipliği yaptı. Koreografisi Asil Çağıl tarafından hazırlanan defilede tescilli modeller podyumda TERÖRE HAYIR diyerek yürüdü.