GÖNÜLTAŞ: YILDIZLAR BUNU SÖYLEDİ

0
6

Korona Virüs salgınını yıldızlara göre yorumlayan Okült Astrolog Nazan Gönültaş, yıldızların bu konuda insanları bilgilendirdiğini söyledi ve ileriki süreçler ile ilgili yorumlarda bulundu.

Esma ALTIN/ANKARA

Okült Astrolog Nazan Gönültaş, astroloji ile Korona Virüs salgını hakkında ipuçlarına ulaşılabileceği ve yıldızların daha önce bu konuda insanoğlunu uyardığı hakkında açıklamalarda bulundu. Gönültaş: “Çin’de ilk vakanın çıktığı tarihte yıldızlar bunu insanoğluna söyledi ancak bu durum algılanamadı. Mart 2023’e kadar Korona Virüsün tam bir bitişinden bahsetmek zor. Virüsün gündemimizden yavaş yavaş kalkmasının ardından ise yepyeni gündemlerimiz olacak.” dedi.

- Reklam -

PANDEMİ SÜRECİNİ ASTROLOJİK OLARAK YORUMLADI

Pandemi sürecini yıldızlara göre yorumlayan Astrolog Gönültaş sözlerine şöyle devam etti; “Çin’de ilk vakanın çıktığı tarihte yıldızlar bunu insanoğluna söyledi ancak bu durum algılanamadı. Mart 2023’e kadar Korona Virüsün tam bir bitişinden bahsetmek zor. Virüsün gündemimizden yavaş yavaş kalkmasının ardından ise yepyeni gündemlerimiz olacak.  Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ilk vakanın olduğu tarihte su grubunda yoğun bir yerleşim oldu. Su grubunda olan bu yerleşim bu tetiğin asıl sebebi olarak karşımızda duruyor. İnsanların aslında burayı görememiş, gerekli önemi verememiş, algılayamamış olmaları anlamına geliyor. Neptün’ün bulunduğu derecenin okült perspektiften bakıldığında da oldukça manidar. Bu derece bizleri temas ettiği noktaya dair muhakkak uyarır. Neptün astrolojik tanımıyla ilk olarak sisli, puslu bir gezegen olarak adlandırılır. Fakat dokunduğu noktada sisin, pusun altında yatan gerçekliğe de özellikle önem vermemiz gerektiğinden bahseder. Virüsün duyurulduğu sırada Balık burcunda seyreden Neptün’ün, kurban bilincine girilmesine ve kurban bilincinin sürmesine sebebiyet verecek bir etkisi mevcut.”

2021 yılı sonuna doğru bazı kaygıların azalabileceği hakkında öngörülerde bulunan Gönültaş şunları dile getirdi; “2021 sonuna kadar iletişim ağının güçlü ve hızlı bir şekilde sürdürüleceği, özellikle sosyal medya üzerinden her şeyin apaçık görülmesi söz konusuyken Aralık ayı itibariyle sanal düzlemde sürdürülen iletişimlerin azalıp yerini daha temas içeren, daha keyif veren hallere bırakabilecek. Kuzey Ay Düğümü’nün Boğa geçişi bizleri özellikle dünyevi temalarda, maddi oluşumları geliştirmekte ve güvenli, istikrarlı bir forma sokma konusunda sınayabilir. Şu an herkesin düştüğü kaygı Aralık ayı itibariyle daha da arttı. Fakat kaygı yaşamın doğal bir parçasıdır ve bizi hayatta tutmaya da yarar. Kuzey Ay Düğümü’nün geçişiyle bu kaygının bireysel anlamda maddi kaynakları daha güvenli bir seviyeye taşımaya yarama olasılığı da artacaktır.”

‘MARS’IN UYARILARINI DİKKATE ALMAKTA FAYDA VAR’

Haziran ayı itibari ile Mars’ın Yengeç geçiş dönemi ile ilgili yorumlarda bulunan Gönültaş şunları söyledi; “11 Haziran’a kadar Yengeç burcunda seyredecek olan Mars’ın uyarılarını dikkate almakta fayda var. Virüsün hayatımıza kattığı yeni gerçekliği kabul etmez, sorumlulukla hareket etmezsek hastane kapasitelerinin dolduğunun haberini almamız işten bile değil. Uranüs’ün Boğa seyri süresince umutlarımız, güven kaynaklarımız ani ve beklenmedik şekillerde sarsılacak. Boğa burcunun psikolojik doğası ile hareket ederek rehavete kapıldıkça da vakalar artacaktır. Bu durum özellikle 2021 yılı boyunca devam edecek. Bu minvalde 2021 yılını geçen yılın devamı gibi görebiliriz. Ama bu sırada dünya liderlerinin daha otoriter bir pozisyona ulaşacağını da gözlemleyeceğiz. 2021 yılı 2023’ten sonra dengenin değişeceğinin habercisi olacak.”

Aşı ile ilgili bazı belirsizlikleri yine astrolojik olarak açıklayan Gönültaş şunları ifade etti; “Virüsün sürekli olarak mutasyona uğramasının yanı sıra Neptün’ün Balık seyri nedeniyle 2026 yılına kadar Korona Virüs için geliştirilen aşılara dair spekülasyonlar ve belirsizliklerin devam edecek. 21 Mart 2023 itibarıyla Plüton, Oğlak burcu seyrini bitirmiş olacak. Bu, dünya üzerinde hissedilecek bir göksel değişim olacak. Plüton’un Kova geçişinin etkileri yalnızca Korona ile alakalı değil, tüm dünya liderlerini de ilgilendirecek bir geçiş. Bu geçiş toprağın devrinin bittiği, teknoloji devrinin asıl başlayacağı zamanları beraberinde getirecek. Plüton, Kova geçişiyle birlikte büyük teknoloji devrimleri yapılacaktır. Bu sırada Satürn ise Balık’taki seyrini sürdürüyor olacak. Bu durum çok büyük etkileri açığa çıkaracak. Neptün ise salgının başladığı anki derecesinden 10 derece ilerlemiş olacak. Neptün’ün bu ilerleyişi hafiflemeyi de beraberinde getirecektir. Fakat Neptün, Balık’tan çıkmadığı sürece vücudumuzda bilmediğimiz, belirleyemediğimiz mikroplar, bakteriler, rahatsızlıklar sürecektir. Korona Virüsün insanlar üzerindeki etkileri Neptün’ün Balık’tan çıkması ile belirgin bir şekilde açığa çıkacaktır. 2026’da Neptün ve Satürn’ün Koç burcundaki kavuşumunun etkisiyle Korona Virüs gündemi boyunca yaşanan tüm olayların, salgının asıl nedenlerinin, çıktılarının önümüze serileceğini de öngörmek mümkün.”

Korona Virüs salgınının kaygıları pekiştirdiğini ve bunların kalp krizi haberleri ile açığa çıkabileceğini iddia eden Gönültaş şunları belirtti; “Koronavirüsün pekiştirdiği kaygılar kalp krizi haberleri ile açığa çıkabilir. Bu sebeple sevgi, şefkat, değer gibi kavramların gündemimizde daha ciddi bir yeri olmalı. Uranüs’ün Boğa seyri de Venüsyen yani aşk, para, eğlence gibi temalara dair ani, beklenmedik olaylara işaret eder. Bu yüzden herkes elini taşın altına koymalı, herkes birbirinin haklarını, ihtiyaçlarını ve birbirine dair sorumluluklarını gözeterek hareket etmeli. Birbirine sevgi, saygı, şefkat göstermeli. Boğa burcu herkes için adalet, herkes için sevgi, herkes için para kısacası her şeyin herkes için olmasını arzu eder. Bu sebeple Uranüs’ün uzun seyrinde bunları gözetmek oldukça önemli bir hal alıyor.” 

MART 2023’E İŞARET ETTİ

Korona Virüsün tam bir bitişinden Mart 2023’e kadar söz ermenin zor olduğuna dikkat çeken Gönültaş; “Korona Virüsün bitişine dair net olarak bir şey söylemeyi doğru bulmasam da Satürn’ün Balık burcuna geçmesi gelişmeler adına oldukça önemli. Bu geçiş öncesinde virüsün bitişine yani insan vücudunda bir grip gibi kabul görmesine dair birçok şey duyabiliriz. Özellikle 7 Mart 2023 ve dahi tüm Mart ayı boyunca bu geçiş önemli gelişmelere gebe olacak. Fakat bu geçiş dünya liderlerinin, otoritelerin çok daha baskın, savaşmaya, savaşı büyütmeye yatkın olacağı anlamına da gelir. Yani 2023 Mart’a kadar tam bir bitişten bahsetmek pek de mümkün değil. Virüsün gündemimizden yavaş yavaş kalkmasının sonrasında ise yepyeni gündemlerimiz olacak. Çünkü Satürn’ün bulunduğu burç ve açığa çıkarttığı durumlar Balık burcuyla beraber hiç bilmediğimiz sulara dalabileceğimiz anlamına geliyor. Yani aslında Satürn, Balık geçişinden sonrası da sisli ve belirsiz olabilir.” şeklinde konuştu.

- Reklam -