Gerekli özen gösterilsin

0
167

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bakanlar Kurulu toplantısında “İç Güvenlik Paketi” nin çıkması gerektiğini ve bunun için Meclis çalışmaları sırasında gerekli özenin gösterilmesi gerektiğini bir kez daha vurguladı. 
ANKA’nın edindiği bilgilere göre; Başbakan Davutoğlu yurt dışı gezisine çıkmadan önce Bakanlar Kurulu toplantısında, “İÇ Güvenlik Paketi” nin çıkması için herkesin özen göstermesi gerektiğine işaret etti. Davutoğlu’nun bu konuda Meclis’e ve AK Partili milletvekillerine büyük görev düştüğünü belirterek, Grup yönetiminden tüm milletvekillerinin Genel Kurul çalışmalarına titizlik göstermeleri mesajını ilettiği belirtildi. AK Parti yönetimi de milletvekillerine gönderdiği mesajda, İÇ Güvenlik Paketi’nin Genel Kurul çalışmaları sırasında çok önemli olmadığı sürece tüm programlarını iptal etmeleri ve bu süre içerisinde ziyaretçi kalul etmemeleri istendi.
AK Parti Genel Kurul’da, İç Güvenlik Paketi’nin gündemin ön sıralarına alınması için grup önerisi getirecek. Bugünden itibaren Genel Kurul,  Pazartesi, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri de çalışacak. Üç hafta olarak planlanan görüşmelerde çalışma saatlerinin de Salı günleri dışında 14-24 olarak yapılması planlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz