Mehmet Ali Erbil “Bugün 23 Nisan Emel Sayın sahneyi bana devretti” Kıbrıs’ta Girne Rocks Hotel’de sahneye çıkan Emel Sayın konserinin finalinde fotoğraf çekmek isteyen hayranlarına sahneden poz verdi. Sanatçı cep telefonu ile fotoğraf çeken hayranlarına poz verirken “çektiğiniz fotoğraflardan bana da yollayın” dedi.

Girne Rocks Hotel’de 23 Nisan konserine çıkan Emel Sayın büyük ilgi gördü. İki gece konser vermek için sahneye çıkan sanatçı hayranlarına müzik ziyafeti çekti. Sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı her zamanki neşeli tavırları ile de dikkat çekti.

Konser öncesi sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil ile kuliste kameraların karşısına geçen sanatçı birlikte soruları yanıtladılar. Muhabirlerin “Bugün 23 Nisan neler diyeceksiniz?” diye sorunca ünlü sanatçı “Valla çocuklar bizim camianın uslanmayan ve büyümeyen tek ismi Mehmet Ali dir. O hep yaramaz çocuk, dolayısıyla bu gün onun da bayramı” dedi. Mehmet Ali Erbil’de “Bugün Emel hanım sahneyi bana bırakıyor çıkıp ben şarkı söyleyeceğim, koltuğu bana devrediyor” dedi.
Fosforlu kıyafet…
Emel Sayın şarkılarının yanı sıra giydiği kıyafetleri ile de beğeni topladı. Sanatçı özellikle giydiği yeşil-sarı renk tonlarındaki fosforlu elbisesi ile dikkat çekti. Kolları ve göğüs bölümü taşlarla süslü kıyafeti ile adeta sahneden ışık saçan sanatçı bu tarz çarpıcı renklere sahip iddialı kıyafetleri sık sık giyiyor.

FACEBOOK YORUMLARI