• Haberler
Ana Sayfa Politika Haberleri MHP Fırat'ın doğusunda yapılacak operasyona desteğimiz tamdır

Fırat’ın doğusunda yapılacak operasyona desteğimiz tamdır

-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazete, televizyon ve ajansların Ankara temsilcileri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Bahçeli, gündeme ilişkin açıklamalarda bulunarak gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bahçeli, ABD Başkanı Donald Trump’ın Suriye’den ani çekilme kararıyla ilgili “ABD’nin ani kararının arkasında ve önünde ne var bilmiyorum ama tahmin edebilecek bir birikime de sahibiz. MHP olarak Fırat’ın doğusuna yapılacak olan operasyona desteğimiz tamdır. Esad rejimi ile herhangi bir şart altında Türkiye’nin bir diyalog kurmasından yana değilim” diye konuştu. 

- Reklam -

3 YORUMLAR

  1. ESET YPG PKK ILE ANLAŞMIŞTIR ESETLE DİYALOGA GEREK YOKTUR ZATEN RUSYANIN KUKLASIDIR BABASI ASIL 30 YIL APO İTİNİ VİLLADA HİMAYE ETTIYSE ESET İTİ DE AYNISINI YAPIYOR TÜRKİYE FIRATIN DOĞUSUNA GİRİP YPG PKK ÜSLERİNİ YERLE BİR ETMELİDİR

  2. AMERİKA SURİYEDEN ÇIKMA KARARI ALDI ANCAK TRUMP 1 YIL ÖNCE DE SURİYEDEN ASKER ÇEKECEKLERİNİ AÇIKLAMIŞTI TRUMPIN SÖZÜYLE KUYUYA İNİLMEZ AMERİKA SURİYEDE İSRAİLİN GÜVENLİĞİ VE ENERJİ KAYNAKLARININ KONTROL ETMEK İÇİN BULUNUYOR ANCAK İLGİNÇTİR ERDOĞAN TRUMP BİZ SURİYEDEN ÇIKACAĞIZ DER DEMEZ SURİYENİN DOĞUSUNA YAPILACAK HAREKATI ERTELEDİĞİNİ AÇIKLADI OYSA AYLARDIR PKKYPGNİN ÜS KURDUĞU FIRATIN DOĞUSU TEMİZLENECEK DİYE AÇIKLAMALAR YAPIYORDU ŞİMDİ NE OLDU DA GERİ ADIM ATILDI SEBEBİNİ BİLEN YOK AMERİKA SURİYEDEN ÇIKSA DA YİNE PKKYPG ÜZERİNDEN SURİYEDE
    KONTROLÜ SAĞLAMAK PEŞİNDEDİR ÇÜNKÜ BU BÖLÜCÜ ÖRGÜTE YAKLAŞIK 10BİN TIR SİLAH VE CEPHANE VERDİ TÜRKİYENİN SİNCARIN İKİNCİ BİR KANDİL OLMASINI ENGELLEMESİ İÇİN FIRATIN DOĞUSUNA GİRMESİ ŞARTTIR GÜNEY SINIRIMIZDA BİR TERÖR DEVLETİ OLDUĞU SÜRECE TÜRKİYENİN GÜVENLİĞİ TEHDİT ALTINDA OLACAKTIR .

  3. ABD FIRATIN DOĞUSUNA YPG-PYD PKK YA 1500 TIR DAHA SİLAH CEPHANE VE YAŞAM MALZEMESİ TAŞIRKEN DOĞU AKDENİZDE ABD İSRAİL RUM KESİMİ VE YUNANİSTAN ORTAK DOĞAL GAZ PETROL ÇIKARTIRKEN VE EGEDE 19 ADAMIZ YUNANİSTAN TARAFINDAN SİLAHLANDIRILIP İŞGAL EDİLİRKEN AKPNİN STEPNESİ SAHTE TÜRK MİLLİYETÇİSİ MHP DEN NEDEN ACABA NE BİR SES BİR TEPKİ DUYULMUYOR? ÇÜNKÜ CHP GİBİ MHP DE 70Lİ YILLARDAKİ ADANA KONGRESİYLE MİLLİYETÇİ TOPLUMCU ÇİZGİDEN UZAKLAŞARAK REDDİ MİRASTA BULUNARAK İDEOLOJİK KÖKLERİNDEN KOPARAK DÜNE KADAR KARŞI OLDUĞU SİYASAL İSLAMCILARIN VE ÜMMETÇİLERİN DEĞİRMENİNE SU TAŞIYAN ETKİSİZ BİR ELEMAN HALİNE GELMİŞTİR PEK ÇOK SAMİMİ ÜLKÜCÜ VE MİLLİYETÇİ BU GELİŞMEDEN RAHATSIZDIR BU KESİMİN ÇOĞU ZATEN İYİ PARTİ SAFLARINA KATILMIŞTIR ANCAK AZ BİR KESİM ÇIKARLARI UĞRUNA VE DEVLETTE BİR MEMURİYET KAPMAK UĞRUNA BAHÇELİYE BİAT ETMEKTEDİR BU MHP AÇISINDAN ACI BİR TABLODUR

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

İdlib, Dolar ve Ekonomi

Son günlerdeki gelişmeler baş döndürücü şekilde devam ediyor.

Sıkı para politikasının sonu mu?

İktidar tarafından açıklanan son kararlar bende iktidarın sıkı para politikaları uygulamasından vazgeçtiği ya da vazgeçmek zorunda kaldığı izlenimini doğuruyor.

Aselsan’dan tarihi sipariş rekoru

ASELSAN'ın bakiye sipariş tutarı 10,2 milyar doları aşarak tarihi zirve seviyesine ulaştı.

Kıkırdak hasarı olan hastalara nakil umudu

Karaciğer ve böbrek nakillerinde olduğu gibi organlarını bağışlayan donörün kıkırdağı, ihtiyacı olan hastalara nakledilebiliyor.

Anne adayları hazır gıdalardan uzak durmalı

Memorial Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nden Doç. Dr. Semih Zeki Uludağ, tüp bebek sürecindeki anne adaylarına beslenme konusunda uyarılarda bulundu.

Başkent’te rögar kapakları yenileniyor

ASKİ Genel Müdürlüğü, Başkent’in bulvar, cadde ve sokaklarında bulunan kanalizasyon baca kapaklarını (rögar) yeni tasarım rögar kapaklarıyla değiştirmeye başladı.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz