Ana Sayfa Kültür-Sanat Haberleri Fazıl Say Konya'da hayranlarıyla buluşacak

Fazıl Say Konya’da hayranlarıyla buluşacak

-

Dünyaca ünlü Türk sanatçı Fazıl Say Konya’da hayranları ile buluşacak.

Fazıl Say Konya’da, 17 Ocak’ta Selçuk Kongre Merkezi’nde konser verecek.

Selçuk Kongre Merkezi’nde bir dizi konserler serisi düzenlenirken etkinliklere Konya’nın yanı sıra Eskişehir, Ankara, Antalya gibi komşu iller ile İran’dan da sanatseverlerin gelmesi bekleniyor.

Daha önce İsrailli şarkıcı Yasmin Levy, Manuş Baba, Hakan Altın, Kalben ve Buray gibi müzisyenleri de ağırlayan Selçuk Kongre Merkezi’nde Anadolu Ateşi Dans Ekibi’nin gösterisi ile uzun süre kapalı gişe sahnelenen ve Erdal Beşikçioğlu’nun oynadığı ‘Bir Delinin Hatıra Defteri’ (Erdal Beşikçioğlu), Zuhal Olcay’ın sahne aldığı Aşk Halleri, Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın sahne aldığı İki Bekar gibi çok sayıda tiyatro oyunu da sahnelendi.

17 Ocak’ta gerçekleşmesi planlanan Fazıl Say konserinin ardından ise Sumru Yavrucuk ile Rüçhan Çalışkur’un sahne aldığı Leenane’nin Güzellik Kraliçesi, Suna Keskin, Melek Baykal, Nedim Saban ve Cem Güler’in sahne aldığı Ahududu gibi oyunlar da sahnelenecek. Ayrıca Mark Eliyahu’nun konseri ile ‘İslam Ülkeleri Mutfak Günleri’ düzenlenecek.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Haberler Kaçmaz!

Çipras: Kim Rumların haklarını ihlal ederse, bu sonuçlar doğuracaktır

Her kim Yunanistan ve Kıbrıs’ın (Rumların) haklarını ihlal ederse bu sonuçlar doğuracaktır. Öte yandan her halükarda bunun bedeli ciddi olacaktır, çünkü biz egemenlik haklarımızı müdafaa etmekte kararlıyız

Yoksulluk kanser nedeni