Ünlü şarkıcı ve besteci Fatih Erkoç, söz ve besteleri kendine ait ilk solo caz albümü ‘True Love’ın dün akşam gerçekleşen gala gecesinde müzik ziyafeti yaşattı.

Müzik yaşamında 40 yılı geride bırakan Fatih Erkoç, ‘True Love’ın gala gecesinde Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahneye çıktı. Erkoç, albümünde yer alan, söz ve bestelerinin tamamı kendisine ait şarkıları gece boyunca seslendirdi. Sanatçı, güçlü sesi ve başarılı yorumuyla dinleyicilerden tam not aldı.

“DÜNYAYI SEVGİ VE AŞK KURTARACAK”

UNLU SARKICI VE BESTECI FATIH ERKOC, SOZ VE BESTELERI KENDINE AIT ILK SOLO CAZ ALBUMU ‘TRUE LOVE’IN DUN AKSAM GERCEKLESEN GALA GECESINDE MUZIK ZIYAFETI YASATTI. (ISTANBUL, DHA)

Albüme adını veren True Love şarkısıyla açılışı yapan Fatih Erkoç, albümün temasının sevgi ve aşk üzerine kurulu olduğunu ve dünyayı yalnızca sevgi ve aşkın kurtaracağına inandığını ifade etti.

15 YILLIK ÇALIŞMA

UNLU SARKICI VE BESTECI FATIH ERKOC, SOZ VE BESTELERI KENDINE AIT ILK SOLO CAZ ALBUMU ‘TRUE LOVE’IN DUN AKSAM GERCEKLESEN GALA GECESINDE MUZIK ZIYAFETI YASATTI. (ISTANBUL, DHA)

Cazla ilk defa Ankara’da askerlik yaptığı yıllarda Erkan Pekcan Orkestrası ile tanıştığını belirten Fatih Erkoç, “Aklımda çok uzun zamandır böyle bir albüm yapmak vardı. Yaklaşık 15 senedir hep niyetliydim. Kerem Görsev ile bir düet albüm yaptık, beraber sahne aldık. Ancak bu albüm benim ilk solo caz albümüm. Güzel olduğunu, seveceğinizi düşünüyorum” diye konuştu.

Konser sırasında trombon da çalan Erkoç, albümde kendisine eşlik eden müzisyen arkadaşlarına teşekkür etti. Ünlü sanatçı, konser bitiminde sevenleriyle bir araya gelerek sohbet etti, imza dağıttı.

FACEBOOK YORUMLARI

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.