Etimesgut teniste iddialı geliyor

0
297

Etimesgut Belediyesi Tenis Kulübü Eryaman Spor Tesisleri, Ülkü Spor Tesisleri ve Göktürk Spor Tesisleri tenis kortlarında tenis kursu veriyor.

45 yaşına kadar herkesin ücretsiz olarak yararlandığı kurslar büyük ilgi görüyor. 3 dönemlik periyotlar halinde gerçekleştirilen kurslara 1 yılda bine yakın katılım sağlandı. Kulüp sporcularından Mehmet Onur Gürler ve Bartu Ayna Ankara Tenis Kulübü (ATK) tarafından düzenlenen 8-9-10 yaş yaz kupasında madalya kazanan sporcular oldular.

Etimesgut Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal kursiyerleri Eryaman Spor Tesisleri’nde ziyaret etti. Başarılı sporcuları ve ailelerini kutlayan Kartal, velilerle sohbet ederek, ” Evlatlarımızın tenis öğrenmesi için çalışıyoruz. Belediye Başkanımız Enver Bey bu yönüyle büyük katkı sağlıyor. Tenis kortları spor merkezleri inşa etti. Bağlıca Spor ve Yaşam Merkezi inşaatımızda tenis kortları olacak. Şu anda 3 tesisimizde tenis kortu bulunuyor. Bu sayının artırılması için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Etimesgut Belediyespor Kulübü sadece futbolda değil bütün dallarda başarılı oluyor. Her alanda zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirebilmek için çalışıyoruz. Bu vesileyle her zaman yanımızda olan Enver Başkan’a da teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

- Reklam -

Aileler de tenis kurslarından memnun olduklarını ifade ettiler. Hasan Kartal, bir süre kursiyerler tenis oynadı. Kartal teniste de iddialı olduğunu başarılı atışlarıyla gösterdi.

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz