Ana Sayfa Etiketler Veri

Etiket: Veri

Halka açık belediyecilik devam ediyor

0
Ankara Büyükşehir Belediyesinde şeffaf yönetim uygulamaları her geçen gün artıyor. Büyükşehir Belediyesi web sitesinde yer alan “Saydamlık ve Hesap Verilebilirlik” butonu içinde Belediye Meclis tutanakları da kamuoyuyla paylaşılmaya başlandı.

Yks ,Bim ve A101 Üzerine…

0
Öyle bir sınav düşününki yılda sadece tek bir defa katılıyorsunuz ve geleceğiniz oradaki performansınıza bağlı!!! O gün hastalanma ,gecikme lüksünüz yok yada kendinizi kötü bile hissedemezsiniz ,kaza bela size uğramamalı ,tüm bedensel ve zihinsel fonksiyonlarınız yerinde ,motivasyonunuz yüksek ve Temel Yeterliliklerle birlikte Alan Yeterliliğinede hakim olmalısınız. Hangi sınav mı bu; tabiki Tyt ve Ayt yani Üniversite Giriş Sınavı

Şişecam’dan virüs öldüren teknoloji hamlesi

0
Mustafa Kemal Atatürk'ün Türkiye Cumhuriyeti'nin ekonomik kalkınmasında ve sanayileşmesinde mutlak bir gereklilik olarak gördüğü, kendisinin bizzat sermaye koyarak kurduğu Türkiye İş Bankası tarafından 1935 yılında kurulan Şişecam firması bugün dünyanın en büyük cam üreticilerinden biridir.

Dışişleri Bakanlığı’ndan, Myanmar’a taziye mesajı

0
Dışişleri Bakanlığı, Myanmar'da en az 162 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan toprak kayması nedeniyle taziye mesajı yayımlandı.