Ana Sayfa Etiketler Transfer

Etiket: Transfer

CHP’li Öztrak 15 Temmuz gecesi tüm milletvekilleri meclisin hukukuna sahip çıktı

0
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, ''Bu hafta, milletin canıyla sınava çekildiği bir başka acı olayın, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü. O gece CHP'lisi, AK Partilisi, MHP'lisi, HDP'lisi tüm milletvekilleri meclisin ve milletin hukukuna sahip çıktı" dedi.

Baharatta ‘demir tozu’ tehlikesi

0
Koronavirüs pandemisi, yurt içinde baharat tüketimini artırınca, fırsatçılar ağır gelsin diye baharatlarda tağşiş yöntemine başvurdu. Dicle Üniversitesi Hastaneleri Beslenme ve Diyet Birimi Diyetisyeni Pınar Süleymanoğlu, sumağa yaprak tozlarının, bazı baharatlara ise demir tozunun katıldığını söyleyerek, "Bunların hepsinin vücuda çok zararları bulunmakta, çünkü vücutta toksik etkiler bırakmakta. Bu toksik etkiler kanser oluşmasına neden oluyor" dedi.

Mehmet Topal 21. yüzyılda Avrupa ve Türkiye’de tarihe geçmeye hazırlanıyor

0
Medipol Başakşehir'in tecrübeli oyuncusu Mehmet Topal, takımının şampiyon olması durumunda lig şampiyonluğunu 3 farklı takımda kazanan ve bunu Süper Lig'de başaran ilk ve tek futbolcu olacak.

Emekli ikramiye zammı bekliyor

0
Milyonlarca emeklinin bayram ikramiyesi ile ilgili heyecan dolu bekleyişi sürüyor. Bilindiği gibi 2018 yılından bu yana emeklilere Ramazan ve Kurban Bayramı öncesi ikramiye veriliyor.