Ana Sayfa Etiketler Sikke operasyonu

Etiket: sikke operasyonu

Sosyal medyayı yasaklamak ile hayatımız çok az hareket özgürlüğüne sahip bir...

0
Şu sıralar büyük pişmanlıklar yaşıyorum. Okuyup bitirdiğim her kitaptan sonra edebiyata neden zamanında gereken ilgi ve alakayı göstermedim, diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Çünkü okuyup bitirdiğim her kitap bana güçlü bir ilaç etkisi veriyor .

Keçiören’de sosyal mesafeli ilk sünnet düğünü

0
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bir süredir yapılmayan düğünlerin belediye bünyesinde hizmet veren düğün salonlarında 1 Temmuz itibariyle yeniden başladığını belirtti.

Erciyes, futbol kulüplerinin kamp merkezi olacak

0
Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, futbol kulüplerinin Erciyes Dağ'ında kamp yapması için Yüksek İrtifa Kamp Merkezi kurduklarını belirterek, "Geçtiğimiz yıl başladığımız çalışmalarda 2 futbol sahamız hazır. Ağustos ayından itibaren futbol takımları Erciyes'te kamp yapabilecekler" dedi.

Diş gıcırdatma hastalığı ‘sinsice’ ilerliyor

0
Ağız, Diş ve Çene Cerrahı Dr. Selin Gaş, halk arasında ‘diş gıcırdatma’ olarak bilinen bruksizm rahatsızlığının neden kaynaklandığının hala tam olarak bilinemediğini söyledi. Gaş, bruksizmin birçok farklı tedavi yöntemi olduğuna dikkat çekerek, ''Çoğu hasta farkında bile olmaz. Tanısını koymak da oldukça zordur. Tanıdan sonra, tedavi yöntemlerinden biri yetmez, birkaçını uygulamak gerekebilir'' dedi.