Ana Sayfa Etiketler Seyhan Müzik

Etiket: Seyhan Müzik

Turgutluspor’un şampiyonluk kutlamalarına koronavirüs soruşturması

0
Karşıyaka ile oynadığı Play-Off mücadelesini kazanarak TFF 2'nci Lig'e yükselen Turgutluspor'un şampiyonluk kutlamalarında sosyal mesafe ve maske kuralına uyulmaması üzerine Turgutlu Kaymakamlığı tarafından, yürütülen soruşturma ile ilgili açıklama yapıldı.

Altındağ bayrama hazır

0
Altındağ'da camiler de mezarlıklar da tertemiz... Altındağ Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde Altındağ'da bulunan tüm camileri temizledi, mezarlıklarda bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi.

Bakan Selçuk: Okulların tam olarak açılması birinci senaryomuz

0
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) olarak bizim görevimiz okulları açmak, açık tutmak. Okulların açılması için her türlü hazırlığımızı en küçük ayrıntısına kadar devam ettiriyoruz. Burada okulların tam olarak açılması ve tüm öğrencilerin okula devam etmesi birinci senaryomuz" dedi.

Merkez bankası rezervleri eriyor

0
Kuru sabit tutma derdine düşen Merkez Bankası'nın rezervleri güneş görmüş kar gibi eriyor, böyle giderse çok kısa bir süre sonra ortada kar mar kalmayacak, altındaki çamur ortaya çıkacak demedi demeyin. Alttan çıkacak çamura dair ilk işaret fişeği iktidara yakın bir yazardan geldi bile.