• Haberler

Etiket:Ressam

Doğa dostu ressam Süzet Haklı İKÜSAG’da

Eserleriyle doğal hayatın korunmasına dikkat çekmeyi amaçlayan ressam Süzet Haklı, 'Serenity' isimli kişisel sergisi ile İKÜSAG’da sanatseverlerle buluşuyor.

Ressam Nejdet Vergili’nin eserleri sanatseverlerle buluştu

TUVALLERİNDE hayal ile gerçeği birleştiren ressam Nejdet Vergili’nin kişisel resim sergisi sanatseverlerle buluştu. Şişli Belediyesi Sanat Galerisi’nde açılışı gerçekleştirilen sergiye Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü,...

14 yaşındaki ressamdan sergi

Antalya'nın Manavgat ilçesinde ressam 14 yaşındaki Esra Cengiz, 25 resimle ilk kişisel sergisini açtı. Manavgat'taki bir alışveriş merkezinde gerçekleştirilen resim sergisinin açılışına Esra Cengiz'in ailesi,...

Tuvalde baharı yaşatan ressam

Tülin Demir’in çiçek resimlerinden oluşan kişisel sergisi Ankara Gözde Sanat Galerisi’nde açıldı. 1957 Niksar doğumlu sanatçı, 1977’de 19 Mayıs Üniversitesi Resim Bölümü’nden mezun oldu....

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Okunmalı

100 ülkenin büyükelçisi Sivas’ı gezecek

Sivas Kongresi'nin 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, 100 ülkenin büyükelçisi, 6- 8 Eylül'de Sivas'a gelerek, kentin tarihi ve turistik yerlerini gezecek.

Aidatta tek sınır kira bedeli

İstanbul başta olmak üzere büyükşehirlerdeki site ve apartman aidatları, ev sahipleri ve kiracılar için ekonomik anlamda önemli bir yük oluşturmaya başladı.