Ana Sayfa Etiketler Reşadiye

Etiket: Reşadiye

Kuşların sıcak yuvası Mamak Belediyesi’nden

0
Mamak Belediyesi, kuşların barınması için çevreye uyumlu kuş yuvası yapmaya başladı. Mamak Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü atölyelerinde üretilen kuş yuvaları, uygun alanlarda bulunan ağaçlara yerleştirilecek.

Menderes’in iflası

0
Menderes'in iflası derken elbette Adnan Menderes'in şahsen iflas etmesinden bahsetmiyorum, kendisi çok zengin bir toprak ağasıydı, Çakırbeyli çiftliğinin sahibiydi ve kişisel olarak da hiç iflas etmedi.

Yks ,Bim ve A101 Üzerine…

0
Öyle bir sınav düşününki yılda sadece tek bir defa katılıyorsunuz ve geleceğiniz oradaki performansınıza bağlı!!! O gün hastalanma ,gecikme lüksünüz yok yada kendinizi kötü bile hissedemezsiniz ,kaza bela size uğramamalı ,tüm bedensel ve zihinsel fonksiyonlarınız yerinde ,motivasyonunuz yüksek ve Temel Yeterliliklerle birlikte Alan Yeterliliğinede hakim olmalısınız. Hangi sınav mı bu; tabiki Tyt ve Ayt yani Üniversite Giriş Sınavı

Havamızı bulduk

0
Ne yaşanan Coronavirüs kabusu, ne de her kulvarda olduğu gibi futbolda da etkisini çok belirgin bir biçimde hissettiren ekonomik darboğaz, eski alışkanlıkları bir kenara bırakmamıza yetmemiş. Bunu ligimizde yeniden start alan futbol ve yaşanan olaylar çok net bir biçimde ortaya koydu.