Ana Sayfa Etiketler Reggae

Etiket: Reggae

ECB Lagarde: Viras krizi “en keskin ve derin” durgunluk

0
Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, coronaviris pandemisinin neden olduğu krizin, dünyanın savaşlar dışında karşı karşıya kaldığı, gelmiş geçmiş "en keskin ve derin" durgunluğa yol açtığını vurguladı.

Brezilya Büyükelçisi ATO’da

0
blank
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Türkiye’nin koronavirüsle mücadele sürecini iyi yönetmesinin ülke ekonomisi açısından yeni fırsatlar oluşturduğuna dikkat çekerek Türkiye’nin bu süreci ekonomik anlamda iyi değerlendirdiğini söyledi.

Kano yarışları nefes kesti

0
Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde bu yıl 41'incisi düzenlenen Kültür ve Doğa Sporları Şenlikleri'nin ikinci gününde Fırat Nehri'nde düzenlenen kano yarışları, nefes kesti. Dünyanın ikinci büyük kanyonu Karanlık Kanyon'da kıyasıya mücadele eden sporcular ile kayalıklara tırmanan dağ keçileri renkli görüntüler oluşturdu.

Eski kaş kontörü silme işlemini merdiven altı yerlerde yaptırmayın

0
Önceki yıllarda kaşa uygulanan dövmeler artık tercih edilmezken birçok insan da sildirmek için çeşitli yöntemler arıyor. Güzellik koçu Aylin Çetinkaya, lazer ve destekleyici olarak solüsyonla, dövme şeklinde yapılan bu kaşların silinebildiğini belirtti. Çetinkaya ayrıca bu işlemlerin merdiven altı yerlerde yaptırılmaması gerektiğini de söyledi.