Ana Sayfa Etiketler Piyade

Etiket: Piyade

147 milyon ders kitabı, okullara gönderildi

0
MİLLİ Eğitim Bakanlığı (MEB) Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak, 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı ders kitaplarının haziran ayı itibarıyla il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerine gönderildiğini açıkladı.

Alınmasına alınanlara alındım….

0
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktan oldum olası nefret ederim. Ancak bilgi sahibi olmaya geçmeden, ayın olayı “Fatih Sultan Mehmet’in 1480 yılında yapılan yağlıboya portresinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kararıyla İBB tarafından İngiltere’nin başkenti Londra’da yapılan bir müzayededen satın alınmasının “her şey çok güzel olacak” sloganıyla çok iyi uyumlandığını kapaktan söyleyeyim.

Saruhanlı’da 5.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi

0
Bakan Soylu: Merkez üssü Manisa Saruhanlı, büyüklüğü 5.5 olan depremde Saruhanlı merkezde yapılan taramalarda şu ana kadar herhangi bir hasar tespiti ve ihbarı gelmemiştir. Kırsal taramalar devam etmektedir.

Dev maçı Cüneyt Çakır yönetecek

0
Süper Lig'in 30'uncu haftasında pazar günü saat 21.00'de oynanacak Galatasaray - Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek. Kritik karşılaşmada Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak, dördüncü hakem ise Serkan Tokat olacak.