• Haberler

Etiket:Parti

Yenimahalle’de yeni yıla hoş geldin partisi

Yenimahalle Belediyesi’nin 50 yaş üstü vatandaşlara yönelik olarak hizmete sunduğu, Gazi Mahallesi, Karşıyaka, Şentepe, Ata Mahallesi ve Yenimahalle Kapalı Pazar Yeri ve...

Bu parti hesap yapmayı ne zaman öğrenecek?

CHP’nin 2013 yılı hesaplarını inceleyen Anayasa Mahkemesi bazı gelir ve giderlerin usulüne uygun kaydedilmediğini belirleyerek sorumlular hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Usulsüz kaydedilen...

Referandum meydanları farklı dolacak

Partiler, Nisan referandumu meydanlarına bakıp “benim miting şöyle kalabalıktı, bizim miting de mahşeri kalabalık vardı, meydanlar (evetçilerden veya hayırçılardan) yıkılıyor” diye gürültü koparacaklar. Dahası...

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Okunmalı

Kekik yağı, antibiyotik kullanımını azaltacak

Burdur'daki Lisinia Doğa Projesi kapsamında Lisinia Proje Alanı, Akçaköy Lavanta Deresi ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Kampüsü'ndeki 280 dekarlık alanda kekik yetiştiriliyor.

İnsanlara yardımcı oldukça dertlerini unutuyor

KOCAELİ’nin Gölcük ilçesinde yaşarken 17 Ağustos 1999’da gerçekleşen deprem sırasında eşini kaybeden 48 yaşındaki Nuran Zaim yaşadığı mahallede muhtarlık yapıyor.