Ana Sayfa Etiketler Pancar

Etiket: pancar

Trabzonspor’a müjde, Galatasaray beklemede

0
Süper Lig'in 30'uncu haftasında Galatasaray, pazar günü Trabzonspor'u ağırlayacak. İki takımın kritik mücadelesi öncesinde eksik oyuncuların son durumu merak ediliyor.

Kıdem tazminatı – tamamlayıcı emeklilik ve çalışma hayatına etkileri-2

0
Yazımızın birinci bölümünde kıdem tazminatının tarihsel gelişimi incelenmiş ve iş hukukumuza girmesiyle ve günümüze kadar yapılan değişiklikler incelenmişti. Bu bölümde ise kıdem tazminatını hangi koşullarda kazanma ve işçi tarafından hak edilmesi konusu incelenecektir. İyi okumalar dilerim.

Yks ,Bim ve A101 Üzerine…

0
Öyle bir sınav düşününki yılda sadece tek bir defa katılıyorsunuz ve geleceğiniz oradaki performansınıza bağlı!!! O gün hastalanma ,gecikme lüksünüz yok yada kendinizi kötü bile hissedemezsiniz ,kaza bela size uğramamalı ,tüm bedensel ve zihinsel fonksiyonlarınız yerinde ,motivasyonunuz yüksek ve Temel Yeterliliklerle birlikte Alan Yeterliliğinede hakim olmalısınız. Hangi sınav mı bu; tabiki Tyt ve Ayt yani Üniversite Giriş Sınavı

Başkent’te yürüyen merdivenler elden geçiriliyor

0
Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent genelinde bulunan asansör ve yürüyen merdivenlerin bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kent Estetiği Daire Başkanlığı Kent Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri, alt ve üst geçitlerdeki ekonomik ömrünü tamamlayan yürüyen merdivenleri de değiştiriyor.