Ana Sayfa Etiketler Önder Bülbüloğlu

Etiket: Önder Bülbüloğlu

EGM’den ‘Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı’ açıklaması

0
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), 'Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı'nın sorularını Büro Memur Sen'in hazırladığı yönündeki haberle ilgili suç duyurusunda bulunulacağını, teşkilata iftira atılmasına imkan sağlayan ilgili memurun da görevden uzaklaştırıldığını duyurdu.

Denizde fenalaşan İngiliz turist, doğum gününde öldü

0
Selçuk AKBAŞ/ BODRUM (Muğla),  (DHA)- MUGLA’’nın Bodrum ilçesinde, doğum gününde denizde yüzerken fenalaşan İngiliz turist John Alan Rae (63), kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Bodrum’un Türkbükü  Mahallesi'nde eşiyle...

“İyot eksikliği kansere neden olabilir”

0
Çocuklarda zeka geriliğinin yanı sıra birçok sağlık sorunuyla doğrudan ilişkisi olan iyot eksikliğinin kansere de neden olabileceğini belirten Diyetisyen Gizem Gençyürek, “Bu eksiklik tiroid, meme ve yumurtalık kanserleri gibi hastalıklar açısından da risk oluşturuyor. Türkiye de iyot eksikliğine bağlı rahatsızlıklar açısından risk altında” dedi.

Yanlış beslenme ve spor kalp için zararlı

0
Korona Virüs Salgını ile birlikte herkes evlerinde spor yapmaya başladı. Birçok vatandaş herhangi bir profesyonel yardım almadan veya hekime başvurmadan spor yapmakta. Bu durum kalbin zayıflamasına ve zarar görmesine neden olmakta.