Ana Sayfa Etiketler öğrencilerle uzayı keşfetti

Etiket: öğrencilerle uzayı keşfetti

Yks ,Bim ve A101 Üzerine…

0
Öyle bir sınav düşününki yılda sadece tek bir defa katılıyorsunuz ve geleceğiniz oradaki performansınıza bağlı!!! O gün hastalanma ,gecikme lüksünüz yok yada kendinizi kötü bile hissedemezsiniz ,kaza bela size uğramamalı ,tüm bedensel ve zihinsel fonksiyonlarınız yerinde ,motivasyonunuz yüksek ve Temel Yeterliliklerle birlikte Alan Yeterliliğinede hakim olmalısınız. Hangi sınav mı bu; tabiki Tyt ve Ayt yani Üniversite Giriş Sınavı

Covid-19’da artışa karşın Avrupa piyasaları yükseldi

0
ABD'deki Covid-19 vaka sayılarında genel olarak artışların yaşanmasına ve Uluslararası Para Fonu'nun küresel ekonomide küçülme öngörüsünü yüzde 4.9 düzeyine yükseltmesine karşın Avrupa hisse senedi piyasaları haftanın son işlem gününe yükselişlerle başladı.

U18 Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası, Türkiye’de düzenlenecek

0
Uluslararası Buz Hokeyi Federasyonu 2020-2021 sezonu faaliyet takvimini duyurdu. Buna göre, ev sahibi başvurusunda bulunulan iki kategorinin organizasyonlarının Türkiye’de yapılmasına karar verildi.

Bursaspor, İrfan Buz yönetiminde çıktığı ilk maçını kazandı

0
Kan değişikliğine giden Bursaspor, yeni teknik direktörü ile birlikte çıktığı ilk maçtan galibiyetle ayrıldı. Serdar Özkan, 4 aylık sürenin ardından ilk kez tam süre alırken; Tayfur Bingöl de attığı golle üç puanı getirdi.