Ana Sayfa Etiketler Müzisyen Sefer Şen

Etiket: müzisyen Sefer Şen

Paylaşmanın Başkent’i

0
Ankara Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla Başkent’te yardımlaşma kültürünü yaygınlaştırmaya yönelik hizmetlerini sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın “iyilik bulaşıcıdır” sloganıyla başlattığı toplumsal dayanışma çağrılarına hayırsever vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Bilmek ve inanmak

0
Genel olarak iktidar ve özellikle de ekonomi yönetimi belki de refleks olarak her söze başlarken inanmak fiilini çok fazla kullanıyor. Hep “inanıyorum ki enflasyon düşecek”, “inanıyorum ki ekonomimiz büyüyecek” ve “inanıyorum ki işsizlik azalacak” gibi söylemler yada vaadler duyuyoruz lakin görüyoruz ki TÜİK'in mucizevi performansına rağmen; ne enflasyon düşüyor, ne Türkiye büyüyor ve ne de işsizlik azalıyor.

Altın 2,025 dolar ile yeni rekorda

0
Güvenli liman soluksuz yükselen altın fiyatları 2,025 dolarlık yeni rekor düzeye tırmanırken, iç piyasada Cumhuriyet altını 2,997 lira ile 3,000 lira sınırına dayandı. Gram altının 450 lirayı aştığı piyasalarda çeyrek altın da 750 liranın üzerine yükseldi.

Sibel Can, Miami’deki evini satıyor mu?

0
Sibel Can, Kurban Bayramı’nı çalışarak geçirdi. Antalya uçağına binmeden önce İstanbul Havalimanı’nda görüntülenen ünlü sanatçı, maskesi ve Hermes çantasıyla dikkat çekti.