• Haberler

Etiket:Moody's

Moody’s ihraçcıları zor bir yıl bekliyor

Moody’s Investor Service, yüksek getirili yatırım aracı ihraçcısı Çinli yatırımcıları zor bir yılın beklediği uyarısı yaptı ve ABD ve Çin arasındaki ilişkilerin gelecek 12 aylık dönemde nasıl gelişeceği konusunda endişeli olduklarına dikkat çekti.

Moody’s: Sen hayırcı mısın?

Yani Moody’s denen kuruluş, şurada referanduma bir ay kalmış, kararsızları tam ikna edecekken kalkmış, “sizde işler iyi gitmiyor, notunuz kırdım” diyorsun. Tam sırası mı?...

Moody’s, Kredilerdeki artış ve bankaların kârlılığı

Uluslararası kredi derecelendirme şirketi Moody's, Türk bankalarının "artmakta olan takipteki kredi oranları"na dikkat çekti. Türk bankacılık sektörüne ilişkin bir rapor yayımlayan Moody's, "Artmakta olan takipteki...

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Okunmalı