Ana Sayfa Etiketler Mantar zehirlenmesi

Etiket: mantar zehirlenmesi

Başkent’te yürüyen merdivenler elden geçiriliyor

0
Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent genelinde bulunan asansör ve yürüyen merdivenlerin bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kent Estetiği Daire Başkanlığı Kent Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri, alt ve üst geçitlerdeki ekonomik ömrünü tamamlayan yürüyen merdivenleri de değiştiriyor.

Elmadağ Belediyesi’nden mobil uygulama

0
Çağın gerekliliği olan, hızla gelişen teknolojiyi yakalayan Elmadağ Belediyesi, yepyeni bir uygulamayı hayata geçirerek birçok hizmeti vatandaşlarıyla buluşturdu.

Pendemi sürecinde çalışılmadan geçen sürelerin Kıdem tazminatına etkisi-2

0
Çalışanın kısa çalışma ve ücretsiz izine çıkarılması, her şeyden önce normal şartlar altında işçi ve işveren ilişkilerinin, başlangıçtaki sözleşme koşullarında bir değişiklik yaratmaktadır. İşçinin işverene bağlı olarak bir iş yapama durumunu ortadan kaldırması, işverenin ise işçiye çalışma karşılığı bir ücret ödeme sorumluluğunu ortadan kaldırmaktadır.

Lale Devri’nin Sonu ve Devlet Geleneği

4
III. Ahmet, “Lale Devri” diye adlandırılan dönemin (1718- 1730) padişahı. Osmanlı tarihinde ender olarak yaşanan barış dönemlerinden birisi onun zevk ve safa düşkünlüğü sayesinde yaşanmıştı.