Ana Sayfa Etiketler Manhattan

Etiket: Manhattan

“Sağlıklı gıdanın kıymeti pandemi ile daha iyi anlaşıldı”

0
Tarım teknolojileri ve üretim teknikleri son yıllarda gelişirken sağlıklı, temiz gıdaya ulaşmak gittikçe önem kazandı. İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. H. Tamer Dodurka Covid-19 pandemisi ile birlikte sağlıklı gıdaya ulaşmanın kıymetinin daha iyi anlaşıldığını belirterek İstanbul Rumeli Üniversitesi Tarım Hayvancılık ve Gıda Uygulama, Teknoloji ve Araştırma Merkezi’nin üniversitenin Çatalca’daki Fikriye Balcı yerleşkesinde faaliyetlerine başladığını söyledi.

Turgutluspor’un şampiyonluk kutlamalarına koronavirüs soruşturması

0
Karşıyaka ile oynadığı Play-Off mücadelesini kazanarak TFF 2'nci Lig'e yükselen Turgutluspor'un şampiyonluk kutlamalarında sosyal mesafe ve maske kuralına uyulmaması üzerine Turgutlu Kaymakamlığı tarafından, yürütülen soruşturma ile ilgili açıklama yapıldı.

Merkez bankası rezervleri eriyor

0
Kuru sabit tutma derdine düşen Merkez Bankası'nın rezervleri güneş görmüş kar gibi eriyor, böyle giderse çok kısa bir süre sonra ortada kar mar kalmayacak, altındaki çamur ortaya çıkacak demedi demeyin. Alttan çıkacak çamura dair ilk işaret fişeği iktidara yakın bir yazardan geldi bile.

Tuzlaspor TFF 1’inci Lig’e yükseldi

0
TFF 2'nci Lig Plaf-Off finalinde rakibi Manisa Futbol Kulübü’nü penaltı atışları sonucunda 5-4 yenen Tuzlaspor, TFF 1'inci Lig'e yükselen 3’üncü takım oldu. Galibiyeti getiren penaltı atışının ardından Tuzlasporlu futbolcular ve teknik ekip büyük sevinç yaşadı.