Ana Sayfa Etiketler Konut satışları

Etiket: Konut satışları

“Koronavirüs gıdadan bulaşmaz, tek kaynak insan”

0
Almanya'da et, tavuk ve döner fabrikalarında görülen vakalar, koronavirüsün gıda yoluyla bulaşıp, bulaşmadığı konusundaki soruları da beraberinde getirdi. Uzm. Dr. Ülkümen Rodoplu, virüsün gıdadan bulaşmayacağını belirterek, tek kaynağın insan olduğunu söyledi.

Trabzonspor, 36 yıl sonra ilke imza attı

0
Süper Lig’in 30’uncu haftasında deplasmanda Galatasaray’ı 3-1 mağlup eden Trabzonspor, 36 yıl aradan sonra ilk kez bir sezonda ezeli rakipleri olan Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe ile oynadığı maçları namağlup tamamladı.

Çağrı Sertel 60 saniyede müziğin sınırlarını zorladı

0
Red Bull 60 Second Solo’nun (#60secondsolo) son konuğu prodüktör ve aranjör kimliğiyle de tanınan piyanist Çağrı Sertel oldu. Sertel’in videosu Red Bull Türkiye Instagram hesabında yayınlandı. Sertel aynı zamanda RedBull.com’a verdiği röportaj ile son dönemdeki müzik serüvenini de aktardı.

Ankara Şehir Hastanesi’nde, 7 bin 425 Covidli hasta sağlığına kavuştu

0
Ankara Şehir Hastanesi, koronavirüsle mücadelede Türkiye'nin ana merkezlerinden biri oldu. Hastanede 4 aylık süreçte 7 bin 425 koronavirüs hastası tedavi edilip, evine gönderilirken, 99 hasta yaşamını yitirdi. Koordinatör Başhekim Opr. Dr. Aziz Ahmet Surel, "Genel olarak dünya ortalamasının altında diyebileceğimiz bir vefat oranımız var" dedi.