Ana Sayfa Etiketler Kelebek hastaları

Etiket: Kelebek hastaları

Sağlık çalışanı internette telefonunu satmak isterken dolandırıldı

0
TELEFONUNU satmak için internet sitesi üzerinden ilan veren Eyüpsultan Halk Sağlığı Merkezi'nde sağlık personeli olarak görev yapan Nevzat Korkut, telefonunu satın almak isteyen bir kişi tarafından bindikleri motosikletten düşürülerek çantası çalındı. İkilinin birlikte yürüdüğü anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Konya Şeker’den çiftçiye 6 milyonluk bayram avansı

0
KONYA Şeker, Ramazan Bayramı avansı almak isteyen üreticilerin ödemelerini, bugün banka hesaplarına yatırdı. Yatırılan 6 milyon 244 bin 700 lira bayram avansıyla birlikte 2020-21 Kampanya Dönemi'nde ayni ve nakdi avans miktarı, 155 milyon 844 bin 740 TL oldu.

‘Koronavirüs denizden bulaşmaz, havuz daha riskli’

0
AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ata Nevzat Yalçın, koronavirüsün denizden bulaşmadığını söyledi.

Keçiören 19 Mayıs’ı Azerin konseriyle kutladı

0
Keçiören Belediyesi, Milli Mücadele’nin 101’inci yıldönümü ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı Keçiören’in 51 mahallesini gezen üstü açık otobüste Azerin’in sahne aldığı coşkulu konserle kutladı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ailesiyle birlikte katıldığı konserde birlik ve kardeşlik mesajı vererek Keçiörenlileri selamladı.