• Haberler

Etiket:Kaz Dağları

Kaz Dağlarındaki Ekonomik Gerçekler

Kanadalı firma Alamos Gold’un Kaz Dağlarındaki Kirazlı altın madeni çevresel etkileri açısından çok ciddi tartışmalara konu oldu bugün ben birazda bu madenin ekonomik gerçeklerine değinmek istiyorum.

Kaz Dağları, karla bir başka güzel

Çanakkale ve Balıkesir illeri arasında kalan endemik bitki türleri, ormanları, pınarları ve mitolojik geçmişiyle büyük öneme sahip olan Kaz Dağları, dün yağan...

Kaz Dağları’nda sonbahar güzelliği

Çanakkale ve Balıkesir illeriarasında zengin flora ve faunası, endemik bitki türleri,ormanları, pınarları ve mitolojik geçmişiyle büyük önemesahip Kaz Dağları, sonbahardaki renk...

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Okunmalı