Ana Sayfa Etiketler Karaciğer nakli

Etiket: karaciğer nakli

Çalışanların ölüm mü? Ekmek mi? İkilemi

0
COVID-19 Küresel Salgınının Mavi Yakalı Sendikalı İşçilere Etkileri Açıklandı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İnsan Kaynakları Araştırma Merkezi (İKAM) tarafından yürütülen ve COVID-19 küresel salgınının mavi yakalı sendikalı işçilere etkilerinin incelendiği araştırma sonuçlandı.

BDDK banka ve katılım bankalarının “AR değeri”ni 5’er puan düşürdü

0
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), pandemi sürecinde "bankalar için 100" ve "katılım bankaları için 80" olarak belirlediği "aktif rasyosu (AR) değerini" 5'er puan indirerek, sırasıyla "95 ve 75" olarak yeniden belirledi.

Prof. Dr. Ceyhan’ın Bodrum izlenimi: Maske takmak yüzde 5’ler civarındaydı

0
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Bodrum'da yaptığı tatilde gördüğü manzarayı değerlendirdi. Ceyhan, "Bir kez çıktığımda sakindi ortalık ama bayrama doğru çok kalabalıklaştı. Benim gördüğüm, mesafeye uyum hiç yoktu, maske takmak da yüzde 5'ler civarındaydı. Hatta o kadar kanıksanmıştı ki tabloya kimsenin itiraz ettiği falan da yoktu. Böyle olduğunu görünce ben bir daha dışarıya çıkmadım" dedi.

Dışişleri Bakanlığı: PKK’ya karşı gerekli önlemleri almak öncelikle Irak’ın sorumluluğu

0
Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'nin PKK'yla mücadelesine yönelik Irak ve uluslararası kamuoyundan beklentilerine ilişkin, açıklama yayımladı.