Ana Sayfa Etiketler Kadın Yönetmenler Festivali

Etiket: Kadın Yönetmenler Festivali

Dünya genelinde koronavirüs bilançosu: Can kaybı 724 bin 149’a yükseldi

0
Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı dünya genelinde 724 bin 149’a, virüs tespit edilen kişi sayısı 19 milyon 548 bin 146’ya yükseldi. Dünya genelinde hastalığı yenerek iyileşenlerin sayısı ise 12 milyon 549 bin 198’e ulaştı.

Bakan Dönmez: Oruç Reis Sismik Araştırma Gemimiz, çalışma yapacağı alana ulaştı

0
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, MTA Oruç Reis sismik araştırma gemisinin, Akdeniz'deki yeni görevi için Antalya'dan demir alarak, çalışma yapacağı alana ulaştığını açıkladı.

Üzüleyim mi, sevineyim mi?..

0
Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı ve her biri birbirinden tutarsız kararlar nedeniyle, neredeyse her hafta bu konuda yazmaktan gerçekten sıkıldım.

Kapalı ortamı dezenfekte eden yeni nesil cihaza yoğun ilgi

0
Ankara'da UV-TECH firması tarafından pandemi döneminde üretilen ve kapalı ortamlarda dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirilen 'yeni nesil LED ultraviyole-C (UV-C) ışık teknolojisi' cihazı yoğun talep görüyor. Firma yetkilisi Kerem Tulu, "Cihaz 360 derece sterilizasyon yapabiliyor. Sadece etrafını değil, tavan ve yeri dezenfekte işlemi yapabiliyor. Şu anda otellerden, okullardan çok fazla talep alıyoruz" dedi.