Ana Sayfa Etiketler Hırsızlık

Etiket: Hırsızlık

Türkiye’den Çin’e peynir altı suyu proteini ihracatı başladı

0
Türkiye ve Çin arasında 8 yıldır süren müzakerelerin ardından Türkiye'den Çin'e süt ürünleri ihracatı başladı. Karaman’da bir firma, Türkiye'den ilk Peynir altı suyu protein konsantresi tozu (WPC-35) ihracatını gerçekleştiren firma oldu.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’da şarj sorununu çözen bir teknoloji var

0
Samsung Galaxy Note 20 Ultra'nın yeni bir özelliği daha keşfedildi. Bu keşfe göre değişken ekran yenileme hızına (Variable Refresh Rate) sahip olan Samsung Galaxy Note 20 Ultra, bataryasından ciddi oranda tasarruf ediyor. Peki Samsung Galaxy Note 20 Ultra bunu nasıl yapıyor? İşte yanıtı.

Çalışanların ölüm mü? Ekmek mi? İkilemi

0
COVID-19 Küresel Salgınının Mavi Yakalı Sendikalı İşçilere Etkileri Açıklandı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İnsan Kaynakları Araştırma Merkezi (İKAM) tarafından yürütülen ve COVID-19 küresel salgınının mavi yakalı sendikalı işçilere etkilerinin incelendiği araştırma sonuçlandı.

Temmuz ayında en çok Ayasofya konuşuldu

0
Medya Takip Merkezi (MTM), Temmuz ayında yaşanan siyasal ve toplumsal gelişmelerin nabzını tuttu. Yapılan incelemeye göre, 86 yıldır müze olarak hizmet veren Ayasofya’nın yeniden Cami olması, Temmuz ayı boyunca medyada en çok yer alan başlık oldu.