Ana Sayfa Etiketler Furkan Eğitim

Etiket: Furkan Eğitim

Kurlar iner çıkar

0
Yahu tanrı aşkına birisi bu damat Berat Albayrak beye 18 yıldır CHP'nin değil kayınpederinin iktidarda olduğunu, son 18 yılda iktidar olan AKP'nin ekonomi politikalarını belirlediğini, “düşük kur, yüksek faiz” politikaları ile ithalata bağımlılığı patlattığını bir anlatıversin, yoksa geçmişin bu ekonomi politikalarını eleştireceğim derken kayınpederi ile fena papaz olacak demedi demeyin.

AK Parti Sözcüsü Çelik: AB, ‘Yunan tiyatrosu’na izin vermemelidir

0
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yunanistan'ın Doğu Akdeniz’de Türkiye'nin sismik araştırma faaliyetine itiraz etmesinin hiçbir hukuki ve meşru dayanağı olmadığını belirterek, "Cumhurbaşkanımızın talimatları net ve açıktır. Oruç Reis, ülkemizin Birleşmiş Milletlere (BM) bildirdiği hudutlar çerçevesinde sismik araştırma faaliyetlerini sürdürecek, kahraman silahlı kuvvetlerimiz gemimize herhangi bir askeri müdahalede bulunulmasına izin vermeyecektir" dedi.

Hedef 1 milyar müşteriye ulaşmak

0
Hindistan’ın batısıyla Almanya’nın doğusu arasında kalan geniş coğrafyada 1 milyar müşteriye ulaşarak, bölgenin en büyük teknoloji şirketi olmayı hedeflediklerini belirten Hepsiburada’nın CEO'su Murat Emirdağ, “İstanbul’u bir merkez olarak düşünüp, etrafındaki 4 saatlik uçak mesafesi içinde kalan 1 milyar müşteriye Türkiye’den hizmet vermek istiyoruz.

Antik Çağ’dan mermer ve traverten ocakları gün yüzüne çıkarılıyor

0
Konya'da, Selçuk Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü ekibi, Bozdağ Milli Parkı'nda Antik Çağ'dan kalma mermer ve traverten ocaklarını gün yüzüne çıkardı. Ocaklardan karot örnekleri alındığını söyleyen Bölüm Başkanı Dr. İlker Işık, "Ocaklardan aldığımız örneklerle, arkeolojik eserleri karşılaştıracağız. Bu sayede gelecek kuşaklara ecdadımızın eserlerini aktarmak babında sağlam restorasyon çalışması yapabilmek için orijinal malzemeyi tespit etmek hedefiyle bu çalışmayı yürütüyoruz" dedi.