Ana Sayfa Etiketler Ekonomi

Etiket: Ekonomi

“Patlamaya neden olan madde Türkiye’de yasak”

0
Lübnan’da, 4 Ağustos 2020 tarihinde meydana gelen, yüzlerce kişinin ölümü ve hükümetin istifasına neden olan patlamanın sebebi tüm dünyanın gündemine oturdu.

Ankara’da otomobil aydınlatma direğine çarptı: 1 ölü

0
ANKARA'da, kontrolden çıkan otomobilin aydınlatma direğine çarptığı kazada 1 kişi öldü. Kaza, gece saatlerinde Çankaya ilçesi Celal Bayar Bulvarı Kurtuluş Parkı önünde meydana geldi. Sıhhiye'den Cebeci yönüne giden Hasan Dağ (43) yönetimindeki 06 TLG 93 plakalı otomobil, sürücünün direksiyon kontrolünü kaybetmesi sonucu refüjdeki aydınlatma direğine çarptı. Kazada, hurdaya dönen otomobilde sıkışan Hüseyin Dağ, yaşamını yitirdi. İtfaiye erleri tarafından çıkarılan Dağ'ın cansız bedeni, morga gönderildi. Otomobil de çekiciyle yoldan kaldırıldı.

Facebook Lite kullanımdan kaldırılıyor

0
Facebook'un geçtiğimiz yıllarda duyurduğu ve donanım gücü yeterli olmayan telefonlarda da Facebook kullanılmasını sağlayan Facebook Lite sürümü tariha karışıyor.

Kadın, teslimiyet, şiddet ve ölüm

0
Günümüz dünyasının içinde kadının etkisi o kadar büyük ki onun etkisini yok etmek için, dini inanç sömürüsünü de ekleyerek, akla hayale gelmedik yöntemler denenmektedir. Ama kadınlar artık eskisi gibi her söylenene kolayca teslim olacak kadar zayıf değiller, ne kadar şiddet ve ölümle yüz yüze kalsalar da.