Ana Sayfa Etiketler Çaykur Rizespor

Etiket: Çaykur Rizespor

Ankaragücü’nden ‘Yanımızda Ol’ kampanyası

0
Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü, pandemi sürecinde yaşanan ekonomik kriz nedeniyle ‘Yanımızda Ol’ SMS kampanyası başlattı.

Başkent’te yürüyen merdivenler ışıl ışıl

0
Ankara Büyükşehir Belediyesi, kentin dört bir yanında ekonomik ömrünü tamamlayan ya da çalışmayan yürüyen merdiven ve asansörlerin bakım-onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkent’te yeni bir uygulama daha başlatan Kent Estetiği Daire Başkanlığı, yürüyen merdivenleri renkli led ışıklarla aydınlatıyor.

”Sivas’ta yanan ateş 27 yıldır sönmedi”

0
Genel Sağlık-İş Sivas katliamının 27. yılında bir basın bülteni yayınladı. ''Sivas’ta 2 Temmuz 1993’te Madımak Oteli’nde gerçekleştirilen katliam, acıyla ve utançla andığımız insanlık tarihinin kara bir lekesidir. 27 yıl önce Madımak Oteli’nde yakılan ateş hala sönmedi, çünkü gerçek sorumlular hala ortaya çıkarılmadı'' diyerek katliamın yargı sürecinde yaşanan olaylara dikkat çekti.

Beşiktaş’ın sıralamada ilk 3 hesabı

0
Süper Lig'de koronavirüs pandemisi öncesinde sıralama için pek şans tanınmayan Beşiktaş, kalan 5 maçta 15 puan toplayarak ligi mutlaka ilk üç içinde bitirmeyi tek hedef haline getirdi.