Ana Sayfa Etiketler Belediye haberleri

Etiket: Belediye haberleri

Ermenistan köşeye sıkıştı

0
Ermenistan, Azerbaycan ordusunun, sivilleri vurmasının ardından başlattığı karşı operasyonla güç kaybetmeye devam ederken, Yunanistan'da yaşayan Ermeni vatandaşların orduya katılması için çağrıda bulunuldu.

Çocuklarda astım hastalığının belirtileri neler?

0
Çocuklarda en sık görülen kronik hastalığın astım olduğuna dikkat çeken Çocuk İmmünoloji ve Alerji Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Yaşar Özkars, çocuklarda astım ataklarını bebeklik döneminde besin alerjisinin de başlatabileceğini belirterek, “Ciltlerinde kızarıklık olan bebeklerde öksürük ve hırıltı atakları da varsa, mutlaka besin alerjisi ve çocukluk astımı açısından değerlendirilmesi gerekiyor” dedi.

Dünya aşıya kilitlendi

0
Türkiye’de ve dünyada koronavirüs için hem ilaç hem aşı denemeleri devam ederken, 18 Eylül itibarıyla yapılan klinik deneme sayısı 3 bin 172 oldu. Bu denemelerin ilk fazında yapılan test sayısı ise 394 olarak saptandı.

Silah tutan eller, şimdi ahşaba şekil veriyor

0
Sinan HARMANCI/AMASYA, (DHA)- AMASYA'da, emekli polis memuru Yücel Gökrem (49), ahşap oyma sanatına gönül vererek, yüzlerce eser yaptı. Gökrem'in ağaç köklerini özenle oyup, ortaya...