Ana Sayfa Etiketler Balık

Etiket: Balık

Üç yeni semt pazarı tamamlanıyor

0
Vatandaşların daha rahat bir ortamda alışverişlerini yapabilmesi için, 3 farklı mahalleye inşa edilen yeni semt pazarlarının tamamlanmasına çok az kaldı. Karacaören, Karapürçek ve Gültepe mahallelerinde yapımı devam eden pazar alanları, vatandaşların büyük beğenisini topladı.

Pandemi döneminde 4 hastaneye şarj istasyonu

0
Hayatı Aydınlat Projesi ile engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen CK Enerji Akdeniz Elektrik; Kepez Devlet Hastanesi, Atatürk Devlet Hastanesi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Alanya ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne akülü sandalye şarj istasyonu kurdu.

Patrona Halil’in sonu ve devlet geleneği

5
Patrona Halil İsyanı, Osmanlı’nın tarihte çok az yaşadığı bir barış dönemini sona erdirmişti. Bu dönemde yapılan bazı yenilikler III. Ahmet’in ve Nevşehirli İbrahim Paşa’nın bu barış dönemini iyi değerlendirdiklerini göstermiyor. Tıpkı Kağıthane kıyısında yapılan ihtişamlı yalıların, lale ve kiraz bahçelerinin Anadolu halkının refah seviyesini göstermediği gibi.

Visca ve Aleksic takımın yarısından fazlası

0
Süper Lig'in 31’inci haftasında lider Medipol Başakşehir, Yukatel Denizlispor'u ağırlıyor. Turuncu lacivertliler sezonun sonuna yaklaşırken en yakın takipçisi Trabzonspor’un 2 puan önünde yer alıyor.