Ana Sayfa Etiketler Atlas

Etiket: Atlas

Fahiş zamlar geri çekilsin

0
Araç muayene ücretlerinin artırılmasına tepkiler çığ gibi büyüyor.Araç muayene ücretleri son yapılan zamlarla 422 lirayı buldu. Araç muayene ücretlerinin yüzde 22.5 oranında artırılması milyonlarca araç sahibi vatandaşları çileden çıkardı.

“Bayramda eti 3 gün arayla tüketin”

0
Kurban Bayramı’nda orta yaş üstündekilere 2 gün arayla, kronik hastalığı olanlara ise 3 gün arayla et tüketmeleri önerisinde bulunan İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Yusuf Yıldırım, “Et tükettiğimizde vücudumuza ciddi bir kalori alımı yapıyoruz. Bu nedenle bu kalorinin de fazlasının yağ olarak depolanmasının önüne geçmeliyiz. Günde 1 porsiyon et tükettiğimiz zaman ortalama 300-500 arasında kalori alıyoruz. Bu nedenle bunun karşılığında en az 2 saatlik bir egzersiz yapmamız gerekiyor” dedi.

Turgutluspor’un şampiyonluk kutlamalarına koronavirüs soruşturması

0
Karşıyaka ile oynadığı Play-Off mücadelesini kazanarak TFF 2'nci Lig'e yükselen Turgutluspor'un şampiyonluk kutlamalarında sosyal mesafe ve maske kuralına uyulmaması üzerine Turgutlu Kaymakamlığı tarafından, yürütülen soruşturma ile ilgili açıklama yapıldı.

Albayrak: Türkiye’nin gücünü birlik ve beraberlik içinde göstereceğiz

0
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Ekonomik Güven Endeksi haziran ayında 73,5 iken, temmuz ayında yüzde 11,8 oranında artarak 82,2 değerine yükseldi. Yeni normalde adım adım Türkiye'nin gücünü bir kere daha birlik ve beraberlik içinde göstereceğiz" dedi.