Ana Sayfa Etiketler Ali Koç

Etiket: Ali Koç

Üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

0
ÖSYM’nin sınav sonuçlarını açıklaması ile birlikte tercih dönemi de başlayacak. Rehberlik Uzmanı Pelin Karahancı, tercih sürecini kolaylaştırmak için öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Mamak’ta kurban hazırlıkları başladı

0
Mamak Belediyesi, Ortaköy kurban alanında bayram hazırlıklarına başladı. 170 dönüm alan üzerine kurulan kurban satış ve kesim alanı her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde düzenleniyor.

15 Temmuz’un psikolojik etkilerini anlattı

0
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin bireylerin psikolojisine etkisiyle ilgili açıklamalarda bulunan Psikolog Birgül Sena Mayda, darbe girişimi gecesinde bireylerin duygu durumlarında birçok değişim olduğunu belirterek, “15 Temmuz gecesinin özellikle de psikolojik etkileri ile başa çıkabilmek adına bir bütün olarak hareket edilmesi, birlik ve beraberliğin olması, dayanışmanın artması travmanın onarımını hızlandırmıştır.” dedi.

Teknik direktörlerin yabancı kuralına tepkisi sürüyor

0
Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanan yeni yabancı kuralıyla ilgili, “Anadolu’daki takımları düşünün. 2 sene sonra altyapıdan 2 oyuncuyla oynat diyorsunuz. Adamlar altyapıdan 2 oyuncu bulamazsa ne yapacak, 9 kişiyle mi sahaya çıkacak. Bunu kim oturup konuştuysa, bir daha oturup konuşsun” dedi.