Ana Sayfa Etiketler Akıllı taksi

Etiket: Akıllı taksi

MHP’li Enginyurt, partiden ihraç edildi

0
Milliyetçi Harekat Partisi (MHP), parti üyeliğinden kesin çıkarma talebiyle disiplin kurulan sevk edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un partiden ihraç edildiğini açıkladı.

Orman Genel Müdürü Karacabey’den, bayramda piknik uyarısı

0
Orman Genel Müdürü (OGM) Bekir Karacabey, kurban kesilmesiyle birlikte vatandaşların büyük bölümünün bayramın ilk gününden itibaren piknik yapmaya gideceğini belirterek, "Vatandaşlarımız ormanlık alanlarda piknik yaparken, ateşleri kendileri için belirlenen noktalarda yakmalı. Veya piknik ateşini suyla söndürüp bundan emin olduktan sonra oradan ayrılmalı" dedi.

Havuz ve göletlerde ‘koronavirüs’ riski

0
Dicle Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı öğretim üyesi ve Covid-19 Yoğun Bakım Koordinatörü Prof. Dr. Recep Tekin, koronavirüs bulaş riskine karşı gölet, havuz ve sulama kanallarında yüzülmemesi konusunda uyarılarda bulundu.

Sıkıldıkça çıkmayan candan yazmak üzerine…

0
Onca dert arasında kendine sıkılmayı dert edene bir şey olmaz anlamına olsa gerek,hikmetinden sual etmediğim babaanneme ne zaman "canım sıkılıyor desem" sıkılan can çıkmaz gıcık nasihatini verirdi. Bu kıyağımı unutmayın …