• Haberler

Etiket:19 Mayıs

İrem Derici’den 19 Mayıs konseri

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında şarkıcı İrem Derici konser verdi.

Mansur Yavaş’ın Milli Bayram Farkı

Uzun yıllardır adeta yok sayılan Milli Bayramlar Mansur Yavaş'ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla birlikte yeniden coşkuyla kutlanmaya başladı.

Ankara, 19 Mayıs’ta Tek Yürek Olacak

Büyükşehir Belediyesi, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”nın 100. yıldönümünü kutlamak üzere özel bir program hazırladı

19 Mayıs’ın 100’üncü yılına özel sergi

Türk afiş ve tasarımının öncü isimlerinden İhap Hulusi Görey’in eserleri, İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Galerisi’nde (İKÜSAG) sanatseverlerle buluştu.

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Okunmalı