Ana Sayfa Etiketler 19 Mayıs

Etiket: 19 Mayıs

‘Koronavirüs kalp hastalarını korkuttu’

0
ADANA Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Şerafettin Demir, koronavirüs korkusu nedeniyle hastaneye başvuran kalp hastası sayısında yüzde 25 azalma olduğunu belirterek, "Hastaneye başvurmaktan kaçınan hastalarda ölüm veya kalıcı hasar oluşabilir" dedi.

Alınmasına alınanlara alındım….

0
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktan oldum olası nefret ederim. Ancak bilgi sahibi olmaya geçmeden, ayın olayı “Fatih Sultan Mehmet’in 1480 yılında yapılan yağlıboya portresinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kararıyla İBB tarafından İngiltere’nin başkenti Londra’da yapılan bir müzayededen satın alınmasının “her şey çok güzel olacak” sloganıyla çok iyi uyumlandığını kapaktan söyleyeyim.

Başkent’te yürüyen merdivenler ışıl ışıl

0
Ankara Büyükşehir Belediyesi, kentin dört bir yanında ekonomik ömrünü tamamlayan ya da çalışmayan yürüyen merdiven ve asansörlerin bakım-onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkent’te yeni bir uygulama daha başlatan Kent Estetiği Daire Başkanlığı, yürüyen merdivenleri renkli led ışıklarla aydınlatıyor.

Dışişleri Bakanlığı’ndan, Myanmar’a taziye mesajı

0
Dışişleri Bakanlığı, Myanmar'da en az 162 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan toprak kayması nedeniyle taziye mesajı yayımlandı.