Esnafa büyük kolaylık

0
170

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’dan esnafın yüzünü güldürecek bir hizmet daha geldi. Esnafın her zaman yanında olan Başkan Tuna, Ankara Ticaret Odası’nı(ATO) Sincanlıların ayağına getirdi. ATO ile el ele veren Başkan Tuna, Sincan esnafının işlerini ATO’ya gitmeden halletmesini sağladı. 

Sincanlı esnaflar, Ankara Ticaret Odası’ndaki(ATO) işlerini artık kolayca tamamlayabiliyor. Ankara Ticaret Odasındaki işleri için büyük bir yol kat etmek zorunda kalan esnaflara Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna büyük bir kolaylık sağladı. Belediyenin içine ATO’nun hizmet biriminin açılmasına imkan veren Başkan Tuna, esnafın yüzünü güldürdü. Belediye binasına açılan büro ile esnaf belgelerini kolayca alabiliyor. Oda kayıt sureti, faaliyet belgesi, müteahhitlik sicil belgesi, ihale durum belgesi gibi birçok belgenin alınabildiği büro hafta içi her gün 9.00-16.30 arasında hizmet veriyor.
Merkezdeki yoğunluk ve sıradan dolayı esnafın neredeyse bir gününü alan belgeleri anında veren büro sayesinde esnafın yüzü gülüyor. Büronun hayırlı olmasını temenni eden Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “ATO’nun bir şubesinin de belediyemizin içinde olması esnafımız için büyük bir kolaylık sağlayacak. Sincan’ımızda ticaretle uğraşan esnaf kardeşlerimiz, ATO’ya gitmeden burada da işlerini halledebilecek. Bu güzelhizmete aracılık eden ATO Başkanımız Salih Bezci’ye de teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz