Erdoğan Bayraktar güvenlikçiye saldırdı

0
119

Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, dün akşam saatlerinde Halkalı’da bulunan Avrupa Konutları’nda bir güvenlik görevlisini darp etti.

Sitenin güvenlik kulübesinde bulunan güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler sosyal medyada ve viedo paylaşım sitelerinde de yer aldı. Görüntülerde ilk olarak yüzü görünmeyen bir kişinin kulübenin camında uzanarak güvenlik görevlisine vurmaya çalıştığı görüldü.

Ardından, Erdoğan Bayraktar’ın koşarak güvenlik kulübesine girdiği ve görevliye saldırdığı görüldü. Güvenlik görevlisinin elindeki copu da alan Bayraktar, görevliyi copla da vurdu. Kameralara yansıyan görüntülerde araya girenlerin olayı yatıştırmaya çalıştığı, Bayraktar ve korumaları güvenlik görevlisine vurmaya devam ettiği yansıdı. Daha sonra Bayraktar’ın dışarıya çıkarıldığı ardından yine kulübenin camında içeriye uzanarak güvenlik görevlisine copla vurmaya çalıştığı görüldü. Olayın, güvenlik görevlisinin siteye gelen Erdoğan ve beraberindekilere kim olduğunu ve kime geldiğini sormasıyla başladığı belirtiliyor

Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, hakkındaki yolsuzluk iddialarının ardından bakanlığı bırakmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz