Erciyesspor, Trabzon’dan puan çıkarmak istiyor

92

Kayseri Erciyesspor teknik direktörü Mehmet Özdilek, “Önümüzde daha 17 çok zorlu müsabaka var. Her maç çok önemli, her puan çok değerli” dedi

KAYSERİ (AA) – Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor teknik direktörü Mehmet Özdilek, yarın yapacakları Trabzonspor maçından puan ya da puanlar almak istediklerini söyledi.

Hacı Boydak Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyen Özdilek, ligin ikinci yarısına deplasmanda Kardemir Karabükspor’u mağlup ederek, iyi bir başlangıç yaptıklarını belirtti.
Oyuncuların hırsı ve isteğinin kendilerini mutlu ettiği aktaran Özdilek, “Her maçı tek tek düşüneceğiz. Kazandığımız zaman sevinci fazla abartmayacağız, kaybettiğimizde üzüntünün üstünde fazla durmayacağız. Hep önümüze bakacağız, futbol böyle bir oyun. Bugün ve gelecek var. Geçmişten de muhakkak dersler çıkaracağız” ifadelerini kullandı.
– Hedef üst sıralar
Puan tablosunda yukarılara çıkmak için çalışacaklarını kaydeden Özdilek, “Alttan çok yukarıdaki takımlara bakıyoruz, onlarla mücadele vermek istiyoruz. 7’ncinin 22 puanda olduğu bir lig, çok puan farkı yok. Yukarıdaki takımlarla mücadele etmek için yola çıktık, umarım bunda başarılı oluruz” dedi.