Samsun’da Canik Kent Konseyi, Karadeniz Aşçılar ve Turizmciler Derneği ile birlikte gerçekleştirdiği etkinlikte, down sendromlu çocuklara pasta süsleme sanatını öğretti.

Canik Kent Konseyi, Karadeniz Aşçılar ve Turizmciler Derneği işbirliği ile Sevgi Seli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören engelli öğrencilere yönelik ‘Pasta Süsleme Sanatları’ etkinliği gerçekleştirdi. Etkinlikte derneğe bağlı Şefler İhsan Çürükoğlu, Emre Akar, Cemal Duran, Behçet Yiğit, Mehmet Balta, Abdurrahman Doğan, Aslı Değirmenci ve Ayşe Bulut, öğrencilere pasta süsleme sanatını öğretti.

Renkli ve keyifli geçen etkinlikte engelli öğrenciler, şeflerle birlikte pastaları süsledi.

CANIK KENT KONSEYI, KARADENIZ ASCILAR VE TURIZMCILER DERNEGI ILE GERCEKLESTIRDIGI ETKINLIKTE DOWN SENDROMLU COCUKLARA PASTA SUSLEME SANATI OGRETTI. FOTO: SAMSUN-DHA

Amaçlarının farkındalık oluşturacak etkinliklere imza atmak olduğunu ifade eden Canik Kent Konseyi Genel Sekreteri Reşat Kılınçarslan,

“Farklı bir etkinlik düzenleyerek engelli çocuklarımızı mutlu etmeyi amaçladık. Bizlere her zaman destek olan ve birlikte güzel çalışmalar gerçekleştirdiğimiz Karadeniz Aşçılar ve Turizmciler Derneğimizin yönetimi ile değerli şeflerine teşekkür ediyorum”

dedi.

FACEBOOK YORUMLARI

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.