Başkent EDAŞ, AYEDAŞ ve Toroslar EDAŞ’ta devreye alınan ‘‘Mobil Krikolu Merkez’’ projesi, Enerjisa’ya ödül getirdi.

Söz konusu projeyle iş sağlığı ve güvenliği ve mobilite kazancı sağlayan Enerjisa, İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği tarafından Büyük Şirketler Kategorisinde “Ekonomik İnovatif Uygulama” ödülüne layık görüldü.

İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği’nin düzenlediği 2. İnovatif Sürdürülebilirlik Uygulamaları Yarışması’nda Enerjisa EDAŞ, “Ekonomik İnovatif Uygulama” dalında “Mobil Krikolu Merkez” projesiyle ödüle hak kazandı.

Enerjisa’ dan yapılan açıklamaya göre, 2014 yılından itibaren Enerjisa dağıtım bölgeleri Başkent EDAŞ, AYEDAŞ ve Toroslar EDAŞ’ta devreye alınan 31 adet merkezde uygulanan projeyle, zaman kazancı kaynaklı kârlılıkta ve verimlilikte artış elde edilmesinin yanı sıra, modern bir konteynır tasarımı ile sosyal ve daha küçük bir alanda ağır zemin tadilatı gerektirmemesiyle çevresel katkı da sağlayan Mobil Krikolu Merkez, maksimum seviyede iş sağlığı güvenliğini yazılımsal ve donanımsal olarak sağlayarak hızlı ve kolay şekilde tesis edilebilmesiyle dikkat çekti.

FACEBOOK YORUMLARI

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.