Elmadağ’da yol açım çalışmaları devam ediyor

0
40

Elmadağ Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile altyapı,üstyapı,asfalt, kaldırım, bordür, tretuvar çalışmalarının yanı sıra, İlçenin dört bir yanında yeni ulaşım ağlarını oluşturmaya da devam ediyor.

Yol, Medeniyettir diye sözlerine başlayan Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Mahallelerimiz arasında ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla yürütülen çalışmalarımız kapsamında, imar planına göre programlı bir şekilde yeni yollar açıyoruz. Vatandaşlarımız çamur derdi çekmesin, temiz ve düzenli bir ortamda yaşasın istiyoruz. Yapmış olduğumuz tüm hizmetlerle halkımızın yaşam kalitesini en üst seviyelere çıkarmaya çalışıyoruz.” dedi.


“ Elmadağ’ı birçok alanda ilklerle buluşturduk, Buluşturmaya da devam edeceğiz”
Yol açımı, temizlik, altyapı üstyapı yatırımlarımız gibi rutin belediyecilik hizmetlerimizin yanında, Elmadağ’ın gelişimine öncelik edecek ve değişim noktasında farklı bir ivme kazandıracak birçok önemli yatırımın altına imza atıyoruz diyen Başkan Aşkın: “Yamaç paraşütü,kamp,organik tarım, doğal köylü ürünleri Pazarı,açık hava sineması gibi Elmadağ’ı birçok alanda ilklerle buluşturduk, buluşturmaya da devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Başkan Aşkın; Yol çalışmalarına ve yatırımlara mevsim koşullarına göre ara vermeden devam edeceklerini ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz