Ana Sayfa Güncel Haberler Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş el ele…

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş el ele…

-

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Ankara’ya geldi

YSK verilerine göre İstanbul’da seçim yarışını önde tamamlayan Ekrem İmamoğlu Ankara’ya giderek Anıtkabir’i ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş el ele… Ziyaretin ardından CHP Genel Merkezi’ne gelen İmamoğlu, Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’la görüştü. Ziyaretin ardından üç isim parti önünde toplanan mahşeri kalabalığa hitap etti.

Tezahüratlar eşliğinde parti genel merkezindeki seçim otobüsünün üzerine çıkan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu “Mansur Yavaş’ı tebrik etmeye geldim.

Sonra sayın Meral Akşener’i ziyaret edeceğim. Beni hiç yalnız bırakmayan her zaman istişareyi ve desteğini esirgemeyen bence bu başarıda en büyük payın sahibi olan sayın genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Hepinizin yol arkadaşlığına talibim” dedi.

“BU GÜVENİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAĞIZ”

İmamoğlu’nun arkasından mikrofona CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geldi. Kılıçdaroğlu da konuşmasında şunları söyledi; “Hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Bir yola çıktık ve bir mücadele verdik.

Kavgasız, gerilimsiz bir mücadele verdik. Bizim mücadelemiz bir demokrasi mücadelesiydi. Belediye başkan adaylarımız birleştirici bir dille tüm kesimleri kucakladı. Ekrem İmamoğlu ‘Seçilirsem 16 milyon kişinin oyunu almış gibi yöneteceğim’ dedi.

Ankara’da Mansur Yavaş ‘6 milyonun oyunu almış gibi’ yönetmeye söz verdi. Göreceksiniz her evde huzur olacak. Hiçbir çocuk yatağına aç girmeyecek. Verdiğimiz bütün sözleri tutacağız ve bu güveni tüm Türkiye’ye taşıyacağız.”

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Haberler Kaçmaz!

55 ilaç geri ödeme listesine alındı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: 2'si kanser olmak üzere 55 ilacı daha geri ödeme listesine aldık.